Interim Management

We beschikken over een uitgebreid netwerk van professionals. Opgebouwd vanuit jarenlange goede samenwerking, vertrouwen en professionaliteit.

Meer daadkracht nodig?

Soms vereisen omstandigheden veel aandacht of ontbreken de juiste expertise en ervaring. Als onderdeel van ons advieswerk, hebben wij al veel (middelgrote) ondernemingen geholpen met tijdelijke versterking van het management. Hun kennis en ervaring is toe te passen in vele sectoren en Kruger kent bij uitstek de juiste professionals voor middelgrote bedrijven, waaronder een tiental zeer ervaren associates.

Adviseren en aanpakken

De kracht van Kruger is de combinatie van toekomstgericht (herstructurerings)advies en de implementatiekracht van ervaren interim managers. De interim manager is er voor uw onderneming en blijft niet langer dan noodzakelijk is. Kruger Interim Management richt zich met name op bijzondere situaties, zoals:

Crisismanagement

Het doel is herstel op korte termijn en succes voor de toekomst. Op basis van een plan van aanpak voeren we verbeteringen door. Dit kan door aan te sluiten op het werk van onze consultants. Of door zelfstandig zaken op te pakken. 

In de ongerepte natuur

Contact met de natuur, waarnemen met open mind, focus, rust en ruimte, op pad met je eigen persoonlijke vraagstuk, stilte en reflectiemomenten, antwoorden die je weet te vinden, afspraken die je met jezelf maakt en de verandering die dit bij je teweeg kan brengen. Een mooie, waardevolle en onvergetelijke ervaring. 

Het leiderschapsprogramma heeft een looptijd van 4 maanden en wordt begeleid door twee gecertificeerde facilitators, een vanuit FNL en een vanuit Kruger.

Centraal staat zelfbewustzijn vergroten, eigen waarden onderzoeken en verdiepen, focus, jezelf tijd en ruimte gunnen voor reflectie en het verkennen van de randen van je comfortzone. In 2022 hebben wij twee succesvolle tochten gehouden door de bergen van Abruzzo National Park (Italië), ver weg van de dagelijkse drukte, een met de natuur, ’s avonds kampvuurgesprekken, back to the basics en een met de vrije natuur.

Ook in 2023 hebben wij het voornemen om van 27 september t/m 1 oktober een tocht te organiseren.

Interesse?
Neem contact op met Wouter of Frank 010 21 21 922

Kruger Kantoorsituaties (Maart2022) 034

Snel inzicht in de liquiditeitsontwikkeling van uw onderneming?

Cashgericht opereren is in de huidige markt met liquiditeitskrapte en onzekerheid belangrijker dan ooit. Gebruik nu onze speciaal ontwikkelde tool.

Onze tool omvat een 13-weeks liquiditeitsmodel dat uniek is in zijn flexibiliteit, overzicht en diepgang. Hiermee verbetert u uw liquiditeitsprognoses en kunt u voldoen aan de toenemende eisen van stakeholders. Ook bestaat de mogelijkheid om met scenario’s te werken, waardoor de effecten van voorgenomen acties direct zichtbaar worden.

Dit liquiditeitsmodel is uitermate geschikt voor middelgrote ondernemingen en zeer goed toepasbaar bij projectgeoriënteerde bedrijven. Het combineert de 'klassieke output' met een krachtig interactief dashboard. Hierdoor is het niet alleen nuttig voor de financieel verantwoordelijken, maar ook onmisbaar in de informatievoorziening naar management en stakeholders.

Het 13-weeks liquiditeitsmodel heeft Excel als basis. Door de mogelijkheid van een automatische koppeling met het ERP systeem kost actualiseren van de gegevens weinig tijd en blijft de diepgang behouden. Implementatie is mogelijk binnen enkele dagen.

Een selectie van onze opdrachtgevers

Logos Interim Png
Wouter Van Tienhoven Web

Wouter van Tienhoven

Partner Interim Management - Executive Search

+31 (0)6 306 108 62

Frank Van Der Hagen Web (1)

Frank van der Hagen

Associate Executive Search

+31 (0)6 456 588 67

Leonie Bonte

Leonie Bonte-van der Harst

Backoffice - secretariaat

+31 (0)10 21 21 922

Associates Interim Management

Tom Reijnen (30 Procent)

Tom Reijnen

treijnen@kruger.eu
+31 (0)6 839 754 34

Z Patrick Meijndert 2 LG

Patrick Meijndert

pmeijndert@kruger.eu
+31 (0)6 506 004 61

Frits Aarts Achtergrond LG

Frits Aarts

faarts@kruger.eu
+31 (0)6 440 032 11

Z Madhavie Radjpalsingh LG

Madhavi Radjpalsingh

mradjpalsingh@kruger.eu
+31 (0)6 450 920 68

Evert Jan Witteveen Achtergrond LG

Evert Jan Witteveen

ewitteveen@kruger.eu 
+31 (0)6 205 962 07

Sonja Timmermans Achtergrond LG

Sonja Timmermans

stimmermans@kruger.eu 
+31 (0)6 155 228 10

Walter Cordia Achtergrond LG

Walter Cordia

wcordia@kruger.eu
+31 (0)6 200 016 83

Erwin Wilmink 2 (002) Achtergrond LG

Erwin Wilmink

ewilmink@kruger.eu
+31 (0)6 284 341 67

Robert Goedhart Achtergrond LG

Robert Goedhart

rgoedhart@kruger.eu 
+31 (0)6 516 658 27

Ingrid Oskam Achtergrond LG 15Pr

Ingrid Oskam

ioskam@kruger.eu 
+31 (0)6 229 655 13

Helga Koster Achtergrond LG

Helga Koster

hkoster@kruger.eu
+31 (0)6 575 738 05

Bart Jaarsma Achtergrond LG

Bart Jaarsma

bjaarsma@kruger.eu
+31 (0)6 517 757 05

August Heij Achtergrond LG

August Heij

aheij@kruger.eu 
+31 (0)6 248 733 64